czerniakZwykle zaczyna się od niewinnego pieprzyka. Większość z nas ma je od urodzenia, ale są też takie, które pojawiają się w późniejszych czasach. Większość z nich tylko nas szpeci, ale są też takie, które mogą się uzłośliwić.

stres-leczenieNasze zdrowie jest bardzo powiązane z kondycją psychiczną naszego ciała.

tokChoroba ta jest wywoływana przez larwy glist psich i kocich.

tradzikPrzyczyny powstania trądzik różowatego wciąż są zagadką.

dystymiaJest to choroba bliźniacza do depresji jednak lżejszy ma od niej przebieg. Jeśli czujesz się przemęczony, brakuje Ci motywacji do działania i nie dajesz rady wziąć się w garść to udaj się do psychologa po pomoc.

tarczycaZachorowalność w naszym kraju na t ę chorobę wynosi około 400 osób na 100.000. W większości przypadków, gdy już się zaczną to ciągną się przez całe życie.

jesienne-dolegliwosciJesienią ranki i wieczory są już chłodne, często pada i wieje To wszystko powoduje iż pojawiają się liczne pułapki których musimy się wystrzegać. Jesienią bardzo często atakuje nas przeziębienie. W tym okresie coraz więcej czasu zaczynamy spędzać w pomieszczeniach zamkniętych.

meteoropatiaInterniści twierdzą, że dotyka ona aż połowy z nas. Jednak nadwrażliwości na pogodę sprzyjają zaburzenia hormonalne, otyłość, zła dieta i brak ruchu. Są wśród nas osoby, które cierpią na migrenę wiosną i jesienią, może to być związane z pogodą. To właśnie występujące wtedy częste zmiany pogody mogą być przyczyną.