lekarz18Pod tym skrótem kryje się łojotokowe zapaleni skóry. Choroba ta zwykle dotyka panów po 50 roku życia, ale nie jest to regułą.

zapalenie4Wakacje to czas, w którym często korzystamy z kąpieli i zabaw w wodzie.

med018Ból brzucha najczęściej pojawia się przy przejedzeniu lub też w wyniku silnego stresu. Jednak zdarza się też taki ból, podczas które ciężko zidentyfikować przyczynę, w takiej sytuacji powinniśmy się wybrać do specjalisty.

med12Jest to choroba znana już od wielu lat, obejmuje ona układ nerwowy i stopniowo ogranicza sprawność chorej osoby. Jeszcze dwadzieścia lat temu chory był skazany na powolne wykluczanie z życia i potem śmierć.

wlasciwossci-kwiatowNie ważne czy to wielkie palmy czy małe paprotki, domowe kwiaty mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie i to jest udowodnione.

orzechyPamięć z wiekiem jest coraz słabszą, winne jest przede wszystkim zbyt małe jej używanie, czyli trenowanie. Jeśli pamięć nie jest używana to słabnie liczba połączeń nerwowych a tym samym przetwarzanie informacji jest wolniejsze.

krZwykle wystarczy strzyknięcie w plecach i doznajemy bólu, który uniemożliwia nam wyprostowanie i poruszanie się. To właśnie najczęstszy objaw przepukliny kręgosłupa. Może ona powstać w wyniku urazu jednak częściej powstaje ona latami w wyniku przeciążeń.